Gökyüzü Haritası

Sevgililer İçin Sevgililer Günü Sözleri

Sevgililer Günü için sözler bu zamanlarda hepimizin aklında. Yaklaşan tarihle birlikte hediye seçme telaşı bir yandan aldığınız hediyeye ekleyeceğiniz güzel bir not için de aklımıza Sevgililer Günü Sözleri geliyor. Peki ne yazabilirsiniz? Klişe olmadan, romantizm ve sadelikle ona özel bir not hazırlamak bu kadar zor mu? Hayır, asla değil. 14 Şubat Sevgililer günü sözleri uzun ya da kısa olabilir. Uzun sözler bulmak sandığınız kadar zor olmasa gerek. Keza kısa sözler de güzelliğinden bir şey kaybetmiş değil. Sevgililer Günü özel sözler ile bambaşka bir hal alabilir, bu özel gün aşkınızı güzelleştirmenin tam vaktı. Siz de Sevgililer Günü ile ilgili sizler için derlediğimiz tüm bu fikirlerden yararlanarak mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. Birkaç müsvedde ile önce deneme yapın, notlar alın; peşinden da mükemmel notu sevgiliniz için hazırladığınız sürpriz armağana ekleyebilirsiniz. Sevgililer Günü güzel sözler ve hediyelerle ne kadar tatlı bir hal alıyor inanamayacaksınız.

“Ben senin en çok gözlerini sevdim. Kâh çocukça mavi, kâh inadına yeşil. Aydınlıklar, esenlikler, mutluluklar. Hiç biri gözlerin kadar anlamlı değil.” Ümit Yaşar Oğuzcan

Seni tanımadan geçen günlerim şimdi çok uzaktalar, sen de bu günlere doğan güneş gibi yaşam kaynağımsın. İyi ki varsın diyorum, yetmiyor aşkı anlatmaya. İyi ki varsın aşkım.

Bana getirdiklerin için şükrederek geçiyor günlerim. Hayatımı renklendirdiğin için öylesine mutluyum ki anlatmaya yetmiyor kelimelerim. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

Sevgililer günü aşk sözleri havada uçuşuyor! Halbuki ne güzel demiş atalarımız: Peynir gemisi lafla yürümüyor : ) Benim sana aşkım kelimelere sığmıyor, her gün seni sevdiğimi göstereceğim işte Sevgililer günü için en güzel söz!

Sevgililer Günümüz kutlu olsun, senin için neler yaparım bir bilsen. Mesela bir kucak gül de bir oda dolusu hediye de yetmiyor bendeki aşkı anlatmak için sevgilim, aslında daha fazlası gerek. 14 Şubat Sevgililer Günümüz bizimle mutlu ve kutlu olsun!

Bir masal anlatıyor gibiyim sana, geçerken günlerimiz. Sonra aylar oluyor yıllar oluyor ve ömrümü önüne seriyorum. Sevgililer Günü bin defa seni sevdiğim bir milat gibi…

Hayalinle geçen günlerin ardından kavuşmak ne güzel bir bilsen… Senin sesine, ellerine, gülüşüne hasret kaldığım günlerin ardından Sevgililer Günü bizim için adeta cennet bahçesi.

Birbirimizi ilk gördüğümüz anda başlayan bir film, bir masal bu, aşkımız. Daima güzel günlere koşacağımızı, her sıkıntıyı paylaşacağımızı hissederek seninle güçleniyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun.

Bitmesin istediğim bir şarkı gibi, doyamıyorum aşkımıza. Daima, baştan başa senin hikayende bir yere sahip olmak yaşama sevincim benim. İyi ki varsın sevgilim.

14 Şubatta dile getirmek yetmiyor aşkımı, sana olan aşkım denizler boyu, yağmurlar kadar, nehirler gibi güçlü ve temiz duygularla dünyamı sarıyor. Benim olmandan öylesine mutluyum ki Sevgililer Günü benim için seni sevmek demek.

Romantik şiirlerde, mum ışığında, tatil planlarında, yorucu bir günün ardında artık daima sen varsın. Hayatımın en kıymetli köşelerini paylaştığım biricik sevgilim, Sevgililer Günün kutlu olsun.

Yaralarımı saran ve benim elimden tutup hep ayağa kaldıran sevgilim. Senin aşkına layık olduğum için çok mutluyum. Beraber yürünecek nice yolda benimle olman dileğiyle, Sevgililer Günün kutlu olsun.

Hayret ediyorum geçen yıllara. Zaman akıp giderken nasıl birbirimize benzedik nasıl el ele yürüdük hepsine hayretle bakıyorum. Güzelliği artırmak mümkünmüş meğer, seninle mümkünmüş. Benimle nice 14 Şubat Sevgililer Günü geçirmeye var mısın?

Topraktan başını umutla uzatan bir tohum gibi yeşeriyor aşkımız. Kocaman bir ormana dönüşeceğini hayal ediyoruz. Emeklerimizle onu vahaya çeviriyoruz. Sevgililer Günümüz kutlu olsun. Birlikte nice 14 Şubatlara ve de nice yıllara sevgilim.

Seni severken öğrendiğim her şey, hissettiğim tüm o mükemmel duygular için şükrediyorum. Hasretler büyüyen, özlemle sağlamlaşan ilişkimiz için nice 14 Şubat Sevgililer Günleri yetmez kutlamaya…

Bebeğim, güne her gün mutlu başlama sebebim olduğun için teşekkürler. Her günümü daha değerli hale getiriyorsun. Bu hayatta sana sahip olduğum için çok şanslıyım. Bugün sana gönderdiğim çikolatalar, senin tatlılığın ile rekabet bile edemez, Sevgililer Günün kutlu olsun!

Verilebilecek en güzel hediyeydi sevgin, görebileceğim en güzel görüntü, sevdaların en deriniydi. Sesini duyabilmek büyük mutluluk, binlerce teşekkür binlerce sevgi sana sevgilim, Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

Bir yaz esintisinden daha büyülü, güneşten daha sıcak, bir çiçekten daha güzel, ama en önemlisi, başıma gelen en iyi şeysin. Seni seviyorum. Mutlu sevgililer günü!

 • Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler böyle der. Gökkuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti… En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.
 • Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice Sevgililer Gününü beraber geçirmek dileğiyle.
 • Küçücük bir gülümsemen, bir bakışın, canım deyişin dünyalara bedeldir. Şimdi uzaklarda sana hasretim. Bu sevgililer gününü senin hasretini tüketircesine kutluyorum. Bebeğim benim! Ellerimiz hiç ayrılmasın, mutlu olduğumuz anlarda kavuşsun!
 • Seni seviyorum demeyi o kadar çok seviyorum ki… Nereye gitsem, nereye dönsem sol göğüs kafesimin içinde yer aldığını biliyorum. Zikrediyorum hep “Seni seviyorum.” diye. Seni seviyorum sevgilim, sevgililer gününde değil sadece… Ben seni bana ait olduğun her gün ölesiye seviyorum.
 • Duyduğun seslerin bazen bir anlamı olmaz, şayet aralarında senin sesin yoksa. Senin ve sesinin olmadığı hiçbir gün yaşanmaya değer değil. Bugün her yerde kutlamalar, göğe yükselen aşk naraları var. Bugün sen ve senin sesin var, bugün biz varız sevgilim. Sevgililer günümüz kutlu olsun.
 • Hayatın içinde güzel olan ne varsa sen ve senin gülüşlerin sayesinde var. Seninle bakınca güzel oluyor dünya, seninle gülünce çiçekler açıyor bana, seninle yan yana durunca izleniyor insanlar ve sakinlik çöküyor içime her şeyden önce. Sen bu dünya için gönderilmiş bir perisin. Bana geldin ve dünyamı güzelleştirdin. İyi ki geldin. Sevgililer günümüz kutlu olsun sevgilim.
 • Her gün yeni bir şarkıda buluyorum seni ve güzel gözlerini. Ruhumu besleyen, benim olduğum yerden çok daha başka bir yere götüren, bana herkesten farklı bir haz veren bu başıma gelen. Seninle olmaktan, seni yaşamaktan, seni okumaktan başka bir dileğim yok bu cani hayattan. Bir tek seni seveyim ve her gün yeni bir senli şarkı duyayım.
 • Kalp kalbe değmeden anlaşılmaz derler hislerin güzelliği. Ben ki bir ölüydüm sevgili, kalbim kalbine değdi ve nefes aldığımın farkına vardım. Yeniden sevmek bu olsa gerek, seninle ben yeni bir hayata adım attım. 14 Şubat ve yılın her gününde seninleyim, seni seviyorum!
 • Sevgililer Günü sözleri uzun uzun aşkı anlatır, benim aşkımı sözlerle anlatmam mümkün değil! Gözlerimden aşkımı okuyabilirsin diyeceğim sevgilim ama ona bile gerek yok biliyor musun? Aşkımın enerjisi o kadar büyük ki ne zaman nerede olursan ol hissedebilirsin…
 • Sevgililer Günü sevginin gücünü kutlamak içindir diyorum ve güzel dostum işte bu yüzden sana kutlama mesajı atıyorum : ) Sevgililer Günü bahane sevgi dolu arkadaşlığımızı kutlamak için bize her gün şahane!
 • Sevgili baldan tatlıdır ama benim kankamın sevgisi bambaşkadır! Dostum sevgi bağımız daim olsun, hayallerimizdeki aşklar bizi bulsun, 14 Şubat kutlu olsun.
 • Sevgililer dışarıda el ele, kutluyorlar 14 Şubat’ı aşk ile… Anne aşkı ise bir başka, anneciğim bana sevmeyi öğrettiğin için en büyük kutlamayı sen hak ediyorsun bunu unutma!
0