Hediye Fikirleri

Astronomi Meraklıları İçin Hediye Fikirleri

Astronomiye ister merakınız olsun ister olmasın her zaman büyüleyicidir. Gökyüzü gündüzleri güzel olduğu kadar geceleri de güzel olmaktadır. Özellikle şehrin ışıklarından uzaklaşıldığında ve yıldızlar ile baş başa kalındığında tüm büyüleyiciliği gözler önüne serilmektedir. Sıradan bir insanı dahi bu kadar etkileyen gökyüzü astronomi merakı olan kişilerdeki etkisini anlamak son derece kolay olacaktır. Eğer sizin de hayatınızda astronomi ile yakından ilgilenen ve çok değer verdiğiniz biri varsa o zaman ona verdiğiniz değeri anlatmanın en kesin yollarından birisi seningokyuzun.com hayatınızdaki özel kişi için en uygun hediyeyi seçmek olacaktır.

Gökyüzü Haritası Tablo

Hayatınızdaki astronomi meraklısı o özel kişi için tüm hediye seçenekleriniz tükendiyse o zaman kişiye özel olarak üretilen tablo seçeneklerimize göz atmanız bu çıkmazdan kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

Verdiğiniz tarih ve konum bilgilerinde gökyüzünü kaplayan yıldızların bir haritasını tablo üzerinde sergilemek fikri her astronomi sever için mükemmel bir fikir olacaktır. NASA ve ESA bilgileri kullanılarak hazırlanan bu tablolarda isterseniz sizin için özel olan bir yer ve konum belirleyebilir ya da hediye edeceğiniz kişinin doğduğu zaman ya da konumu kullanabilirsiniz. Hediyeyi daha özel yapmak tamamen sizin elinizde.

Gece Lambası

Astronomi meraklıları için mükemmel olacak hediyelerden bir diğeri de gece lambaları olmaktadır. Tablolarda olduğu gibi tamamen kişiye özel olarak tasarlanan gece lambalarının tam anlamı ile size özel olmasını sağlamak için sadece konum, saat ve tarih bilgisine uygun gökyüzü haritası değil aynı zamanda kaide renginden yıldız yoğunluğuna kadar birçok konu hakkında söz sahibi olursunuz. Hediye edeceğiniz kişiye özel bir mesaj iletmek için de üzerine istediğiniz notu yazdırabilir veya Spotify QR kod ile size özel bir şarkıyı dahi ekleyebilirsiniz.

Çerçeveli Gökyüzü Haritası

Hayatınızda özel bir yeri bulunan astronomi meraklısı sevdiğiniz kişiyi şaşırtmanın ve şımartmanın bir diğer yolu ise çerçeveli gökyüzü haritası olmaktadır. Özellikle iş yerlerinde sizden bir dokunuş olmasını istiyorsanız tercih edebileceğiniz bu hediye ile istediğiniz tarih ve konumdaki gökyüzü haritasını sevdiğiniz kişiye hediye edebilirsiniz. Bunun yanında ses izi olan çerçeveli gökyüzü haritası ile dilerseniz kendi sesinizden bir mesajı, dilerseniz de Spotify’dan bir şarkıyı sevdiğiniz kişi ile paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda çerçevenin üzerine dilediğiniz notu da ilave edebiliriz.

Gümüş Kolye

Herkesin hayatında olduğu gibi hediye almayı düşündüğünüz astronomi meraklısı o özel kişinin hayatında da mutlaka önemli bir an ve yer vardır. Sizler de bu anı o kişi için görünür hale getirmek ve her zaman yanında olmasını sağlamak istiyorsanız o zaman gökyüzü haritalı gümüş kolyelerimizden birini tercih edebilirsiniz. 925 ayar gümüş üzerine sadece kişiye özel olarak işlenilen gökyüzü haritası ile astronomiyi seven o özel kişinin çok mutlu olmasını ve her zaman sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz.

0